Tedarikçilerinizi devamlı değerlendirerek olası fırsatları / riskleri görmeniz ve düzeltici önlemler almanıza yardımcı olacak formdur.


Tedarikçilerinizi devamlı değerlendirerek olası fırsatları / riskleri görmeniz ve düzeltici önlemler almanıza yardımcı olacak formdur. Çalışanlarınıza, tedarikçilerinizi ilgili oldukları konuda değerlendirtebilirsiniz. Böylece tedarikçiniz ile iç müşterileriniz arasındaki ilişkiyi yakından takip etme imkanınız olacaktır. Fiyat açısından çok iyi olan bir tedarikçinizin teslimat konusunda nasıl olduğunu, iletişim konusunda hiç sorun yaşamadığınız bir şirketin teknik destek konusunda sorunlu olup olmadığını bu şekilde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

 

Değerlendirme sonucu, kabul edilebilir sınırların altında kalan tedarikçilerinizi uyarmak, süreli yada süresiz olarak blok koymak gibi önlemleri almanız için gerekli veriler elinizin altında hazır olacaktır.

 

Tedarik Modülünde ayrıca Tedarikçi Tanımlama ve Tedarikçi Olay Formları bulunmaktadır.

 

Tüm KForms uygulamalarında çalışma arkadaşlarımız teknik destek veya ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmeler için hazır beklemektedirler.

Eğer Kobilere yönelik iş akış sistemleri ile ilgileniyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.